Webdesign.
HTML5 &
CSS3.
Úspěšné•
•moderní
weby•

O Web studiu i1

V našem studiu nabízíme tvorbu internetových stránek v nejnovějších technologiích HTML5 a CSS3. Stránky se snažíme dodávat v co nejvyšší kvalitě, aby použitelnost stránek byla pro uživatele co nejpřehlednější a nejrychlejší. Internetové stránky jsou také optimalizovány pro různá rozlišení obrazovek, na kterých je prezentace zobrazována uživatelem. Zákazníci si v našem studiu mohou objednat vytvoření firemní prezentace, internetové vizitky, osobní stránky nebo stránky pro jakékoliv jiné využití. Dále nabízíme správu stránek, která obsahuje naplnění stránek obsahem.

Web

design

Reference•
Více referencí zašleme na vyžádání.

Naše reference

Reference www stránek

reference

Penzion Pod Hrází

Tvorba stránek pro Penzion Pod hrází. Pro stránky bylo vytvořeno několik podstránek, vč. fotogalerie a kontaktního formuláře. Dále byla vytvořena stránka s ceníkem a stránka s popisem vybavení penzionu. Stránky byly vytvořeny na základě našeho grafického návrhu.
reference

Kosmetický salon Life Styl

Tvorba stránek pro kosmetický salon Life Styl. Pro stránky byla na hlavní straně vytvořena nabídka služeb. Dále byl vytvořen ceník, popis služeb a stránka s kontaktními údaji, kam byl vložen také facebook plugin. Stránky byly vytvořeny na základě našeho grafického návrhu.
reference

Penzion Trampská bouda

Tvorba stránek pro penzion Trampská bouda. Jednalo o redesign původních stránek. Stránky jsou responzivní pro mobilní telefony a tablety. Dále byl vytvořena fotogalerie, rezervační a kontaktní formulář.